Çağrı Merkezi: 0212 655 60 60

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK ve GÜVENLİK

 

Alçeyiz Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi müşterilerinin memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, ilgi alanı, e-posta vb.) müşterilerinden talep etmektedir. Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Alçeyiz Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 'de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır.

 

Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Alçeyiz Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Alçeyiz Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen epostaların

iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Alçeyiz Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde kullanılmaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda, resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) Alçeyiz Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.